Καριέρα /

Θέσεις Εργασίας

Νοέμβριος 8 2023

Προκήρυξη για Υπάλληλο φύλαξης στις Εγκαταστάσεις των Λεγραινών

Ο Ευρωπαϊκός Οργανισμός Δημοσίου Δικαίου  αναζητά υπαλλήλους για τις ανάγκες φύλαξης των εγκαταστάσεών του στα Λεγραινά Αττικής, με σύμβαση ορισμένου χρόνου, με δυνατότητα ανανέωσης.

Καθήκοντα:

• Φύλαξη των εγκαταστάσεων του Οργανισμού στα Λεγραινά Αττικής κατά τις απογευματινές και νυκτερινές ώρες.

• Μεταφορά  των φοιτητών που διαμένουν στον ξενώνα  του Οργανισμού.

Απαιτούμενα  τυπικά προσόντα:

Α)  Οποιοσδήποτε απολυτήριος τίτλος σχολικής μονάδας Δευτεροβάθμιας  Εκπαίδευσης της ημεδαπής ή ισότιμος τίτλος της αλλοδαπής,

Β) Άδεια οδήγησης τουλάχιστον Β΄ κατηγορίας, σε ισχύ,

Γ) Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογες θέσεις,

Δ) Επαρκής γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Τεχνικές γνώσεις μικροεπισκευών θα  εκτιμηθούν επιπροσθέτως.

Οι υποψήφιοι καλούνται να στείλουν επιστολή εκδήλωσης ενδιαφέροντος και αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα, ηλεκτρονικά στην ακόλουθη διεύθυνση: info@eplo.int

Μόνο οι υποψήφιοι που θα προκριθούν θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

Προθεσμία για την υποβολή των αιτήσεων: 08 Δεκεμβρίου 2023.